Hakkımızda

Tebem; halk sağlığına katkı sağlayarak, eczacılık mesleğinin gelişimi için gerekli çalışmaları, bilimsel, teknik ve stratejik atılımları planlayan ve hayata geçiren bir meslek örgütü olan Türk Eczacıları Birliği Vakfı’nın iştirakidir.

Tedariği zor ve maliyetli olan, karlılık gibi endişelerle piyasada bulunmayan ürünler başta olmak üzere, yaygın olarak eczane ve hastanelerde tüketimi olan geniş yelpazede birçok ürünü piyasaya arz etmek için faaliyetlerine başlamıştır.

İlkesel olarak, kazancını vakıf aracılığı ile yeni yatırımlara dönüştürmeye ve daha fazla burs verip istihdam konusunda günümüzün ve geleceğin sorunlarını çözmeye adamıştır. Artan rekabet koşullarında eczacılarımızın kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri daha avantajlı satabilmelerini sağlamak ve halk sağlığına katkıda bulunmak önceliğimizdir.

Otuzun üzerinde beşeri ve tıbbi ürünün ruhsatlandırma ve üretim çalışmaları hızla sürerken, “Tebemtol” markası adı altında birçok medikal ürünü üstün kalite ve uygun fiyat politikasıyla eczacı ve halkla buluşturmaktadır. Çalışmalarına, sektöre ve sanayiye katkı sağlayabilmek amacıyla hızla devam etmektedir.